ASTL Token (ASTL)

ICO Analiz
2 min readJun 6, 2022

ASTL Token Hakkında

ASTL, çeşitli kripto para birimlerinin madenciliğine ortakların yatırımına dayanan, hem blok zinciri taleplerine hizmet etme hem de bilgi işlem gücünü dağıtma açısından AI yönetimi ilkeleri üzerinde çalışan ve yalnızca “yeşil” enerji kaynaklarının kullanılması açısından (multimining ve akıllı enerji yönetimini) bir altyapı projesidir. Projenin temel amacı, yeni başlayanlardan profesyonellere kadar farklı eğitim seviyelerindeki yatırımcılar için yeni kripto para birimlerinin madenciliğinden sabit bir sabit gelirin her yatırımcı tarafından makbuzuna basit ve anlaşılır bir erişim sağlamaktır.

Astol Advanced Limited’in (Hong Kong) ASTL Token projesi, çeşitli kripto para birimlerinin madenciliğine yönelik ortak yatırımlara ve yeşil enerji alanındaki en son teknolojilerin geliştirilmesine dayanan bir projedir.

Hem blok zinciri taleplerine hizmet etme hem de bilgi işlem gücünü dağıtma açısından ve çoklu madencilik ve akıllı enerji yönetimi için yalnızca “yeşil” enerji kaynakları kullanma açısından yapay zeka kontrolü ilkeleri üzerinde çalışan madencilik.

Projenin temel amacı, yeşil enerji ve yapay zeka alanındaki bilimsel gelişmelerin yürütülmesi sürecinde her yatırımcının yeni kripto para birimlerinin madenciliğinden sabit bir sabit gelir elde etmesi için basit ve anlaşılır bir erişim sağlamaktır.

Tarih Bilgileri: 01 Haziran 2022–30 Ekim 2022
ICO Fiyatı: 1 ASTL = 0.2 USDT
Platform: Ethereum (ERC20)
Soft cap: 250.000 $
Hard cap: 2.000.000 $
Ülke: Hong Kong

--

--

ICO Analiz

ICO Analiz sitesi yeni çıkan kripto projeler, ICO, IDO, IEO, IGO tanıtımlarının yapıldığı Türkiye’nin ilk analiz sitesidir.